Agnieszka Łyp Chmielewska

adwokat

Z zawodu jestem prawnikiem, a z pasji hodowcą, czynnym zawodnikiem agility, miłośnikiem rasy corgi. Kancelarię adwokacką prowadzę w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 14...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się +48 799 030 205

Dyskusja o zmianach w ustawie o ochronie zwierząt – na żywo w środę 23 września o 19 :)

Agnieszka Łyp-Chmielewska18 września 2020Komentarze (0)

Wiem, że dla nas wszystkich procedowane zmiany w ustawie o ochronie zwierząt wzbudzają wiele kontrowersji.

Pojawia się wiele pytań:

  • definicja psa i kota rasowego,
  • organizacja zawodów kynologicznych czy pokazów,
  • uprawnienia dla organizacji społecznych,
  • Rada ds. zwierząt
  • i wiele innych.

Przyznam, że ja osobiście czytałam kilka razy uzasadnienie do projektu ( “5 PiS dla zwierząt” – czy zmiana ustawy o ochronie zwierząt ma znaczenie dla branży weterynaryjnej ) – Ustawodawca pomija w nim wiele ważnych dla nas jako dla hodowców kwestii. Nie jest uzasadnione wprowadzenie definicji psa rasowego czy kota rasowego. Brak jest odpowiedzi na pytania w zakresie zawodów sportowych.

Dlatego postanowiłam z wami o tym porozmawiać 🙂

Już  w środę 23 września o godzinie 19 na profilu Faceboook Centrum Szkoleń Animalia ( https://www.facebook.com/AnimaliaSzkolenia/ ) odbędzie się dyskusja o planowanych zmiana w ustawie! Nie może was zabraknąć! 

Na dyskusje zaprosiłam gości specjalnych 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 799 030 205
e-mail: kancelaria-kynologiczna@adwokatdabrowa.eu

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawa Kynologicznego Adwokat Agnieszka Łyp-Chmielewska z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria-kynologiczna@adwokatdabrowa.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: